e1232851@trb

Sleduje policie zprávy na FB?

nebo jiné složky bezpečnosti (FBI …někde jsem četl, že mají program na filtraci podezřelých slov, a když zmíníte slovo, co maji v databázi, tak to kontrolují.)

Nejlepší odpověď
setapouch

Policie ma kyberneticke centrum, ale ze by soustavne monitorovala Facebook, to pochybuju. Nicmene jsou jine urady, ktere informace na Netu monitoruji a vyhodnocuji soustavne, napr. BIS.

Další odpovědi
gecco

Takové systémy používá ´leckdo´…
Nevím, jak FBI, ale určitě třeba NSA či GRU…
😉
Jen dodám, že tzv. slovníkové vyhledávání (filtrace jednotlivých slov) je ve stále větší míře (a už dlouho) doplňováno o kontextové – nemusíš použít slovo „bomba“, stačí třeba „pardubická dobrota“, ideálně ve spojení s časem a místem (docela by mne zajímalo, jak moc je sledována komunikace výrobce „céček“…).
😉

anonym

Jasně že ano. Vždyť to máš občas ve zprávách že někoho našli a zavřeli podle internetové komunikace.

jmhad

k tomuto účelu také FB vznikl

ReHu

Nejen na FB.
Všude. I tady na Odpovědích.
Napíšeš třeba slovo pol…ie a hlídají tě.

lexx

určitě je eviduje a v případě potřeby na Vás kdykoli vytáhne, jsme policejní stat všeobecného špiclování, udavání a sledování, pochopte už jednou
mocní a vláda se bojí o svá koryta, bojí se zloby organizovaného davu, tak proto.

štamgast

Blbost.

Petr__

to o čem píšeš se používá už přes 40 let(Echelon) takže kdoví co mají dnes