zjentek

Skutečně tento dům stojí JENOM TAK MÁLO?

U nás na Prajzké by podobnej domek musel stát tak 150 – 200 mega, odhaduji. Lokalitu nepočítám…

Nespletli se v tom čísle 2,9M? Nebo jsem opět nepochopil?>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=TtOLrDJqa9A …bo za 2.9M postavím na Prajzké tak max. celé to „venkovní zázemí“, natočené na videu.

Odpovědi
anonym

Měl byste věnovat větší pozornost měně, v jaký je částka uvedená.

Drap

Je to cena v Us dolatech. Při dnešním kurzu to tedy je 72,5 M Kč. Myslím, že za ty peníze by se to dalo postavit i u vás, pokud ne, postav si to v Kalifornii a bude to za ty prachy.

zjentek

Asratoth: tak je to v USA tak uvažuju v dolarech. To jako naznačuješ, že něco OBDOBNÉHO u nás za nějakých 60–70M postavíme? Bzzz…

CASH FLOWS

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Edit: „bo za 2.9 AMERICKEJCH M postavím na Prajzké tak max…“