janek66

Sklo tvrzené pod kamna nosnost 200kg.Krbová kamna 150kg, ale na nožičkách.Myslíte že sklo nepraskne?

Nejlepší odpověď
vivatis2

Ano.

Další odpovědi
bohyno5

Nemyslim,že praskne.

Michálek1245

Tohle je asi na prodiskutování s tím, kdo to sklo navrhoval a prodává ho. Protože co si budeme povídat, nevíme o tom, jak jsou ty nožičky silné a tak dále. Navíc tam bude hrát roli i přenos tepla. My máme krb asi o 100 kg lehčí než je nosnost a jako nikdo nám to moc nedoporučoval a víme, že když se něco stane, tak to na záruku asi neuhrajeme. A máme taky na nožičkách.