Niikii

Skleníky -produkce nutné

Ahoj mám v testu otázku:DO jaké produkce dělíme skleníky extenzivní nebo intenzivní?a proč?…prosím nevíte? Musím to odeslat do 8..díky

Nejlepší odpověď
Fallen Angel

intenzivní, protože nám skleník zprostředkovává intenzivní produkci plodin

Další odpovědi
mosoj

Intenzivní, protože ve skleníku zvýšíte produkci bez ohledu na potřebu zvětšovat plochu půdy. Jinak řečeno na ploše skleníku vypěstujete více zeleniny než na stejné ploše na poli nebo zahradě.