tesss88

skinception -zázračný krém na jizvy…kde jej seženu?

Je tu někdo kdo ví,kde seženu krém skinception??? je to úžasná věc po které jizvy téměř zmizí..hlavně strie.našla jsem ho jen v zahraničí,je tu někdo kdo ví kde jej seženu u nás,nebo někdo kdo by mi jej pomohl obědnat se zahraničí? mooooc děkuji

Odpovědi
Hakunamatata

Vyprdni se na zazraky – ty neexistují. Pokud resis s jizvy a podobne kozni problémy, něco bych ti doporucila, ale je to lehce nekonvenční, ale za to zadarmo a ucinkuje. Kdyžtak mi napiš do zpráv.

Krepy

Ahoj, snad Ti to pomůže. https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=skincepti­on&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=cs&clien­t=safari#q=skin­ception&clien­t=safari&hl=cs&sou­rce=lnms&tbm=shop&sa=X&e­i=dwq7Ubf7EsSy­tAb06oFw&ved=0CA0Q_­AUoAQ&bav=on.2,or­.&bvm=bv.47883778,d­.Yms&fp=7710122­d9e78411b&biw=768&bih=928