Avatar uživatele
MartinNov

Šikana na ZŠ Gutova v Praze? Vedení zavírá oči?

Mnoho dětí již muselo odejít, přístup vedení a učitelů je laxní, snaží se chránit dobré jméno školy na úkor dětí. Je nás rodičů s tímto problémem víc? Můžeme vedení otevřít oči?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, zzzzz před 3815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ANO

Podej/te podnět/stížnost na Školní inspekci ( http://www.csi­cr.cz/cz/O-nas/Informace-Stiznosti/Poda­ni/Stiznosti,-podnety,-petice ) a nebo se obrať/te na zřizovatele školy – MČ Praha 10 ( http://www.pra­ha10.cz/ ).
A nebo, což bych udělal já, ´hoď/te řeč´ s ředitelem (telefon 274021921, mail jiri.vones@zsgutova.cz) – znám jej osobně a tvá informace o šikaně mi přijde poněkud nevěrohodná (mýlit se mohu, samozřejmě).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ANO

Neváhala bych podat trestní oznámení přímo na policii. Kdyby někdo zavíral oči nad tím, že někdo ubližuje mému dítěti, tak bych se za ně byla do posledního dechu. Pokud je škola „laxní“, aby neztratila dobré jméno, tak policie vyšetřující na jejím území šikanu by určitě kompetentní osoby přinutila jednat.
Doplňuji:
Kruciš, hrubka jak vrata – byla bych se za své ubližované dítě „bila“. Omlouvám se.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

ANO

Já bych se na stížnosti na školní inspekci vykašlala, budou to zametat pod koberec.

Podala bych také trestní oznámení, na neznámého pachatele (uvedete pouze skutečnosti a nikoho konkrétního neobviníte, mohlo by se to pak proti vám otočit). Také bych se to pokusila medializovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4512

ANO

Doplňuji:
Je to bordel, jak všude jinde. Je to na všech školách a nic se s tím dělat nebude, pokud si necháme '' srát '' na hlavu. V uvozovkách!! Dělejme s tím něco my, když jsou ti nahoře neschopní.

Upravil/a: 4512

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Packal

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lucie1312

ANO

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek