Nikkol

Seznámil jste se někdo se svým partnerem přes internet nebo seznamku?

Doplňuji:
Dr Axl: přes 800 dní staré otázky? Ne, to mi opravdu nestačí. Ale v liště umíte vyhledávat bravurně, skoro jako já .

Nejlepší odpověď
anonym

Seznámila jsem s partnerem na internetu, ale všechno bylo spíše dílem náhody.
Doplňuji:
Jsme si psali na internetu, ale ze začátku spíše v kamarádském tónu – tedy nehledala jsem nikoho k většímu seznámení. Ale po nějakém čase se všechno změnilo a když jsme si začali i telefonovat, tak jsem se zamilovala až po uši – do jeho hlasu. Tak jsme si říkali, že se setkáme a vzájemně očmucháme, ale se mi nějak nechtělo čekat, tak jsem si sbalila co pobrala a jela za ním domů – a už jsme spolu zůstali. Nikdy předtím jsme se neviděli a pouze slyšeli. Fotografii mi poslal přítel den před odjezdem, ale jela bych i kdyby na ní byla zombie. Dnes jsme spolu skoro tři a sedm měsíců a stále jsme zamilovaní jako na začátku. A proto pořád říkám, že na vnější kráse nezáleží, ale na vnitřní. Začnu asi psát román.

Další odpovědi
Lakeysha

se současným ne, ale jednou jsem se takhle seznámila…a pak jsem si přísahala, že takovou hloupou krávovinu už nikdy nenudělám, už nikdy nebudu husa blbá. Internet strašně lže…
Doplňuji:
Dr.Axl…třeba já tu nejsem ani měsíc snad. A možná bych si na tuhle otázku taky ráda odpověděla. Jenže vážně nejsem maník, abych odpovídala do starejch otázek, který usnuly v propadlišti času a většina je už stejně zamčená. Tak přestaňte s těma odkazama a buďte rádi, že se tu něco děje…furt hystericky řešit, kdo kde dostal bod navíc- to je vidět, o co vám na tomhle serveru jde. Fakt inteligentní priorita.

Lucijej

Ano. Našel si mě přes ICQ. Po půl roce jsme se sešli osobně, a pak jsme spolu chodili dva roky.

anonym

já ano, ale bylo to nanic, písmenka jsou písmenka a realita je realita, byla jsem hrozně zklamaná, nestál za nic,

  1. pil
  2. lhal
  3. byl moc zadlužený

anonym

Cožpak ti dalších 53 odkazů nestačilo?
Doplňuji:
Drtivá většina je jen za těch 15 měsíců, cos registrována, přičemž tvůj subjektivní výklad pranic nemění na prostém faktu, že opakování otázek je považováno za podvádění v bodování.
Registrací ses zavázala k něčemu, co nyní porušuješ. Rozčilovat se pro vlastní chyby, je zbytečné, stačí vědomé chyby nedělat.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sezn%C3%A1men%C­3%AD%20p%C5%99es%20in­ternet

Ar

Když jsem se seznámil se svojí manželkou, internet nebyl ani ve Sci-fi filmech. :)
Nebo ve Vetřelci už byl internet? Teď fakt nevím. :)

anonym

ad Lakeysha, výborně, tos přišla zrovna, když začala platit nová doplněná pravidla, právě kvůli frekvenci podobných nešvarů (od 13.6.2012) – viz odkaz:
V profilu deklaruješ soudný postoj k otázkám na netu, anebo tady se též projevuje ona dvojí tvář virtuální image? (viz odkazy obelhaných dam).
http://www.od­povedi.cz/stran­ky/pravidla-otazek
Zásady stanoví provozovatel, máš-li výhrady, napiš na admini nebo běž na kecací blogy, na netu je jich fůra.
Hysterii z toho děláš sama, pokud omlouváš podrazy, nefér hru a absenci prachobyčejné poctivosti a cti.

Lakeysha

v profilu deklaruju tak leda to, že dotazy na lékařské diagnózy a podobné věci sem prostě dá jen „nerozumný jedinec“. To nemá s opakující se otázkou co dělat. Od kontroly pravidel jsou na serverech admini, buď se k nim přidej, nebo nám dej svatej klid. Tomu, co provádíš, se říká MiniModding . Je to upozorňování na prohřešky, když nejsi zpravomocněn a na mnohých serverech za to lítaj i banány, když to někdo přehání 😁 A nežer to bodování tolik, shazuješ se tim.

anonym

ad bolak, dobře, že zmiňuješ zametení před vlastním prahem, sám sis naběhl, neboť ses jen prozradil, že se vztekáš, kvůli usvědčení ze zdejšího BAN-u (coby zneuznaný kosaaaak) a návratu pod cizím nickem.
Ve slovníku tomu říkají podvodník a recidivista.

bolak

žádnej ban jsem tu nedostal, nevím kolikrát to ještě budu muset psát :))

zajímalo by mě kde bereš takové informace…

bolak

Dr.Axl: nikdo nepodvádí, my ty body prostě tak vážně neberem…

a než budeš zase příště někoho osočovat, zameť si před vlastním prahem, podívej se komu palcuješ 100% odpovědí a koho 100% otázek hvězdičkuješ jako zajímavé…

anonym

Odkaz na pravidla je věcná replika, nebyls to ty sám, co tu ponoukal, ať uživatelé odpovídají k předmětu otázky? A kdo pravidelně uvádí tytéž shodné odkazy při notorickém opakování?
Snad nechceš tvrdit, že ty jediný můžeš všechno a ostatní nesmějí nic?

bolak

Ano, uvádím odkazy, ale z jinýho důvodu než ty a když uvedu odkaz, napíšu že se „může podívat i sem, co odpovídali lidi minule“ ,ale určitě nenapadám, neurážím, neobviňuju někoho z opisování, podvádění, z toho že otázka byla položena s jediným záměrem a to vytlouct body…

V tom se torchu lišíme… (už aby bylo září)

hanulka11

Lakeysha- to lžou lidé na internetu a ne internet:D:D:D

Lakeysha

Je to myšleno tak, že na internetu vypadá všechno jinak, než v realitě…on mi ten dotyčný nelhal, já nelhala jemu, ale stejně jsme o sobě měli uplně zvráceně pokřivené představy. Prostě to to virtuálno nějak pokroutilo, aniž by člověk chtěl…a já byla mladá blbá a nechala se zranit. Já vlastně nevinim toho chlapa, vinim sebe, že jsem myslela, že seznámení přes internet je plnohodnotný…

anonym

hanulko, vzalas mi to z pusy (z klávesnice).
Internet je přece jenom pouhá síť a zobrazuje jen to, co tam lidé napíší.