zjentek

seženu ještě o weekendu medvědí česnek, nebo už je definitivně po?

Nejlepší odpověď
www

Rostlina roste i teď, sbírají se ale většinou jen mladé listy brzo zjara.
Ale ještě je najdeš.
Doplňuji:
Letos je totiž dost chladno, takže ještě bude. Touto dobou obvykle ale již zatahuje, záleží vždy na lokalitě a počasí.
Zkušenost

Další odpovědi
Drap

Na nějakém velmi stinném a chladnějším místě možná poslední zbytky. Co vím, tak už je minimálně tři týdny po době, kdy šlo ještě něco nasbírat.