eva

Server nenalezen ???

Celý den mi jde internet normálně a večer po 9 hodině mi nejde načíst skoro žádná stránka,ukazuje se mi " server nenalezen".Nevíte co s tím mám udělat?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Může to být cokoli – porucha PC nebo modemu (routeru), dočasně nedostupný server, porucha u providera,..
První nejjednodušší řešení je, zavolat na hot-line providera a nechat si ověřit připojení, většinou technik laikovi poradí další kroky.

Další odpovědi
led

niekde medzi počítačom a serverom bol prerušený kontakt. najčastejšie povytiahnutý kábel z pc.

mosoj

Přetížené inetové připojení. Mnoho uživatelů najednou na lince a projevuje se agregace připojení. Změřte si v tu chvíli rychlost, stabilitu a ping připojení. Poskytovatel v zájmu svého zisku napojil mnoho uživatelů.
Většina poskytovatelů sice udává nějakou rychlost připojení, ale zároveň někde v koutku dodává že je negarantovaná.

eva

Děkuji za odpovědi.Byla to porucha připojení.Asi z toho horka.