Miruska

již druhý den mi nejde badoo,stále mi píše server nenalezen ,vše ostatní jde,restartovala jsem a nic ,co s tím??,díky

Odpovědi
bibinaooo

jsme na tom stejně,také mi od včerejška nejde otevřít badoo a dnes také ne,jaká je chyba?

ludek1973

Ahoj, mám podobný problém,už druhý den se nemůžu přihlásit na badoo,když zadám adresu,www.ba­doo.cz,nebo badoo.com,nebo eu1badoo.com přesměruje mě to na stránku DirektNIC, kde to nabízí internetové domény a www adresy k prodeji a u adresy badoo,com píšou,že je stránka ve výstavbě,poradí někdo co s tím ??? Dík Luděk