sowa

Proč nová sekačka zn. Riwall nestartuje? Dali jsme do ní novou svíčku, benzin tam je, olej také.

Do sekačky jsme dali novou svíčku, benzin tam je, olej také. Letos ji chceme použít poprvé, a nejde nastartovat.Poraďte prosím. díky

Odpovědi
adamvosvrda1

V první řadě předělej svůj příspěvek na otázku :)!

Budedete muset použít prakticky hesla zkouška -omyl, pokud máte vlhkou svičku tak ji vyměnte, pokud to nepomůže tak zkontrolujte kabel +koncovku, pokud opět nic tak zkomtrolujte ovládání zhasínání motoru zda li někde ovládáni nevysí a tudíž není přerušen obvod, pak už zbývá jen přeměřit magneto zda li dává proud.

Kelt

Vy jste odborníci na sekačky? Pokud udělá ten, kdo tomu nerozumí něco špatně na sekačce, tak se může sekačka pokazit, i když je v záruce.

cochee

Tam je velmi důležité to slůvko NOVÁ. Nevymýšlet žádné koniny a šup s tím do záručního servisu.

honza19hk

Pokud je nová tak je v záruce,tudíž vrátit a´t to spraví. Pokud ne ,tak jim to vrať a ´t ti dají prachy a kup si něco pořádnýho, tuhle značku ani neznám.Bude to nějakej šunt.