dust8

Seká sekačka, která se řídí, i pokud se s ní couvá?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ano, i při couvání seká.

Další odpovědi
Dochy

Pokud myslíš takovou tu sekačku traktůrek/závoďák – tak tam zaručeně záleží na tom co jako řidič zařadíš. Pokud vím u těchto strojů se pohon sekačky volí jako extra funkce.

honza19hk

Klasická sekačka seká i na zpatecku ale hůř sbírá do koše

cukrar

Jistě, každá sekačka seká dopředu i dozadu.

Jana5678

Já používám benzínovou sekačku s pojezdem, kterou jsem si pořídila na https://www.na­radinazahradu­.cz/ a pokud s ní couvám tak seká úplně normálně, jako když jede dopředu. Jedinou nevýhodou je, že někdy nesebere všechnu trávu do koše, ale to řeším ještě jednou jízdou v před a on to sesbírá. Pokud něco zůstane na zemi tak mám další nářadí pro zahradu, a tak vezmu třeba hrábě a ten trošek shrabu.