adik97

Sedí vám boty té velikostí, co nosíte, normálně?

Zakoupené z Decathlonu z eshopu. Nebo je máte malé

Nejlepší odpověď
Emefej

Boty z eshopu bych nikdy nekoupil. Kupuji je v normálním obchodě a beru si ty, které mi jsou. V nesedících by se dost blbě chodilo.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… samozřejmě … já si je totiž prvně vyzkouším !!!

quentos

Původní znění otázky se dá vykládat dvěma způsoby:
Sedí vám boty, co nosíte normálně? – z čehož by vyplývalo, že je nosím za normálních okolností, které by se musely definovat, nebo že jsou ještě boty, které nosím nějakým nenormálním způsobem; nebo
Sedí vám boty, co nosíte, normálně? – v tom případě by některé musely „sědět nenormálně“ a v tom případě nevím, jaký je rozdíl mezi „sedět nenormálně“ a „nesedět“.
Čárky fakt nejsou pro srandu králíkům.

zjentek

Většinou ano, ale věřím tomu, že existují i výrobci, pro které třeba číslo 42 nemusí nutně znamenat, že pod ním budou prodávat boty týhle velikosti. Už jsem se s tím setkal v prodejně řetězce Deichmann, třeba…

Taky si prověř a nastuduj tabulku velikostí obuvi. Furt se to měnilo a to by se jeden dnes divil, jakou délku chodidla dnes který číslo znamená…

https://www.e­obuv.cz/pomoc-prirucky?gclid=E­AIaIQobChMIiI­HUroW26QIVxeR3Ch2b8QY­lEAAYASAAEgKWtfD_BwE&gc­lsrc=aw.ds

anonym

Nepreferuji řetězové obchody.