Džanička

Sedátko na wc pro děti

Potřebuji koupit sedátko na wc pro děti,ale nevím jestli jsou všechny wc mísy stejně velké..Popř. jak a kde ho mám přesně oměřit..Viděla jsem jedno sedátko,ale zdálo se mi malé..Prosím poraďte mi..

Nejlepší odpověď
panenka

Ano Džaničko všechny sedátka na WC které zakoupíš v koupelnových potřebách jsou stejné takže je nemusíš měřit a můžeš je ihned použít na WC tyto sedátka stojí do 100 kč.

Další odpovědi
BENYTA

A co se zeptat u prodejce,já vím,řekne ti,že jsou typizované,tak se zeptej,kdyby nepasovalo,jestli ti ho vymění…

ReHu

Pokud máš pochyby, můžeš obkreslit sedátko na papír a oměřit ho na prodejně.

yararo

Určitě není potřeba nějak měřit nebo zjišťovat co a jak. Měla jsem pro děti dětské prkénko a pasovalo na všechny WC bez rozdílu. Vyzkoušela jsem ho nejen doma, ale i u babiček a na dovolené v ruzných hotelech, penzionech a další a vždy bez problému.