Kelt

Se kterým zvířetem byste se vyfotili na zvýraznění nebo doplnění vašeho image?

Tak jako k čarodějnici patří černá kočka, tak co byste brali vy. Co vás doplňuje, nebo co ve vás vzbuzuje nějaké emoce. (nemyslím na zoofilii!!!!), co vás podtrhuje. S čím byste šli na procházku? Ale ne s tygrem, protože se vás lidé budou bát. Samozřejmě se připouští všechno. I vyhynulí živočichové a možná i postavy z mytologie a pod To zvíře je symbol a může to být i pták, ryba nebo nějaký jiný živočich, třeba z říše hmyzu. A když uvedete proč zrovna toto,je to perfektní. Tak se těším a děkuji předem.

Nejlepší odpověď
Kepler

Proč bych si měl brát za vzor nějaká jiná stvoření? Zásadně se nepersonifikuji, vyjma svého avatara. Pak jsem pro blbce záhadnější a jsou ze mně nejistí. Proč bych na sebe bral podobu orla, lva a dalších symbolů. Tak jako tak jsou všichni nositelé těch symbolů poněkud trapní.

Další odpovědi
Alesh

Když tak o tom přemýšlím, tak asi s volem nebo oslem… 🙂

ivzez

Skvělým doplňkem mé image by byl Tracyho tygr.
Zdůvodnění najdete u Saroyana.

http://img.re­flex.cz/static/ol­d_reflex/tiste­nyrx/2008/35/62-8.jpg

aliendrone

S žádným! Je logické, že si nějakým pišišvorem nebudu kazit image, no ne? ;) :D
https://cdn3.mo­vieweb.com/i/ar­ticle/vr1ox7MR­b4axB55XJNxzBnQuh­mxmjx/798:50/A­lien-Covenant-Sequel-Awakening-Canceled-Fox.jpg

TiaMa

S mytologickym kterymkoli, pocinaje drakem evropskeho typu.
Z tech realnych asi s nejakou psovitou selmickou, fenkem, psem usatym, liskou polarni atp.