postcd

Satelitní internet v česku od poskytovatele z USA?

Není v případě internetu přes satelit jedno v jaké Zemi na světě si koupím internet? Kde je možné koupit si sat. internet nejlevněji?

Odpovědi
anonym

Pokud by ses neodhodlal platit např. datové přenosy InMarSatu, musel by ten poskytovatel pronajímat kanál na družici, na kterou z Česka ´dovidíš´ (což poskytovatele z USA – zřejmě, nebudou).
Při současných cenách (a pokud jsi v dosahu rychlých mobilních přenosů) si pořiď datový tarif od mobilního opa, to už se cenově dá.