norek

Samovolne vypinani televize

Mám televizi LCD Hundai ted posledni dobou se mi začla sama vypínat.Používám sluchátka tak ji ám stlumenou v čem muže byt problém.Někdy je to po hodině někdy i mín.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nemáte navolený automatický sleep,mě to minule malá namačkala,už jsem chtěla vozit televizi do servisu,manžel na to naštěstí přišel…
Doplňuji:
ještě jsem Vám na netu našla diskuzi k podobnému problému,mohlo by se jednat o poruchu,tak se na to koukněte…

http://www.fox­ter.cz/poradna/do­tazy/2149-samovolne-vypinani-lcd-televize

Další odpovědi
Zanzare

Kamarád řešil stejnej problém akorát se mu sama zapínala a pak v navodu prišel na to že nějak neco tam zapl zkontrolujte určitě ten časovač a pokud né tak hledat v návodu nebo u prodejce.

GangstaHelper

Mnoho televizí má všelijaká nastavení, jako třeba budík nebo i automatické nastavení, pokud s televizí nic neděláte delší dobu.

Náš Samsung se podle návodu sám vypne pokud není 3 hodiny zmáčknuto žádné tlačítko na televizi nebo ovladači. Podle návodu „aby nedošlo k přehřátí“, což je blbost. Není to ale špatná funkce, zapomenete-li třeba televizi vypnout a odjedete.