Avatar uživatele
norek

Samovolne vypinani televize

Mám televizi LCD Hundai ted posledni dobou se mi začla sama vypínat.Používám sluchátka tak ji ám stlumenou v čem muže byt problém.Někdy je to po hodině někdy i mín.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, křemílek před 5060 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nemáte navolený automatický sleep,mě to minule malá namačkala,už jsem chtěla vozit televizi do servisu,manžel na to naštěstí přišel…
Doplňuji:
ještě jsem Vám na netu našla diskuzi k podobnému problému,mohlo by se jednat o poruchu,tak se na to koukněte…

http://www.fox­ter.cz/poradna/do­tazy/2149-samovolne-vypinani-lcd-televize

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Zanzare

Kamarád řešil stejnej problém akorát se mu sama zapínala a pak v navodu prišel na to že nějak neco tam zapl zkontrolujte určitě ten časovač a pokud né tak hledat v návodu nebo u prodejce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Mnoho televizí má všelijaká nastavení, jako třeba budík nebo i automatické nastavení, pokud s televizí nic neděláte delší dobu.

Náš Samsung se podle návodu sám vypne pokud není 3 hodiny zmáčknuto žádné tlačítko na televizi nebo ovladači. Podle návodu „aby nedošlo k přehřátí“, což je blbost. Není to ale špatná funkce, zapomenete-li třeba televizi vypnout a odjedete.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek