stryda

Poradíte, jak je možné vyřešit samovolné vypnutí a zapnuti televize?

samovolné vypnutí a zapnuti televize
.....

Nová televize Sony Bravia po zapnutí normálně funguje a někdy se sama vypne a zapne vypádá to jako restartování,jde to nějak vypnout

Odpovědi
elkon

Pokud to není nastavením, tak je to jistě závada. Zkuste podle návodu aktualizovat firmware ručně. Já mám aktualizace nastavené na automatické.

dubraro

Možné také je, že reaguje na ovladač jiného zařízení. Např. u mne zapnutí televize zároveň vypne zvuk na mediacentru.

paul1

Vzpoměl jsem si, na náš starý TV Tesla, někdy okolo roku 1970 – ta, když jakkoliv blbla, tak jsme měli připravené dálkové ovládání – hokejku (aby jsme nemuseli ku každé poruše vstávat z křesla) a stačilo s ní ťuknout na TV a skoro vždy se obraz napravil 🙂

paul1

K „dubraro“ – o něčem podobném jsem už slyšel, jedna paní, když si zapnula vibrátor, tak se sousedovi otevřely dveře na garáži 🙂