norek

Vypínání LCD televize hyundai

Mám televizi hyundai a samavolně se mi vypínala .Třeba po třech hodinách,potom po pulhodně někdy i třikrát za sebou.Ted jsem ji měla u opraváře a tam mi řekli že se jim nevypnula běchem 3 dní vúbec.Zatím jsem ji přvezla ted tak uvidím. Co to může dělat ,mže to dělat zesilovač ,který mám u televize v zásuvce,nebo samotná zasuvka,nebo prodlužovák?

Odpovědi
sobol

Tyhle závady se dost blbě hledají, je to podobné jako s mobily, náhodně se vypíná, ale když je v servisu tak jako na potvoru běží :-p U té TV to může být např. kondenzátorem, který po zahřátí na určitou teplotu neudrží napětí a TV se vypne, nebo koncové stupně zesilovačů (v TV) se také zahřívají, příčin může být spousta je to dost nejasná závada. Dělá to nějaký doprovodný efekt když se vypne třeba cvaknutí, bzučení, atd.? Jinak vaším zesilovačem to na 99% nebude ani tím, že jsou ve stejné zásuvce.

van.ecke.

Mám též Tv Hyundai, tyto tv jsou citlivé na kolísaví proud a tak se vypínají, máte nestabilní proud v zásuvce, některé přijímače to pobírají jiné ne. Proto když byla Tv v opravě 3dny se nevypla !