Avatar uživatele
Noga

Samovolné krvácení z nosu

Včera ráno jsem se probudil a z nosu mi začala kapat krev. Dneska jsem ležel v posteli na břiše, surfoval na internetu na notebooku, najednou jsem cítil, že mám něco v nose a byla to zase krev. Potom jsem spal asi dvě hodiny, jak jsem se probudil mi zase mi začala kapat krev.

Vždycky to je v posteli, když ležím. Jen z jedné nosní dírky, pravé a pár (cca 30) kapek. Nedávno (týden zpátky) jsem se doléčil z chřipky a rýmy.
Nevím asi blbost, ale jestli to může mít taky nějaký vliv, že spím v posteli v penzionu (pod tou peřinou spaly desítky lidí přede mnou) a předevčírem jsem z peřiny sundal povlečení a spím bez něj.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fyzik

Ne, po chřipce je to normální, někdo to tak zkrátka má, já to míval jako menší pokaždé, teď už nijak výrazně, přešlo to. Když člověk leží, tak má ucpanější nos, možná smrkáš víc nebo je to třeba jen vyšším tlakem v hlavě vleže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gaja

zkus pohanku, vařenou přidávat do jídla. Obsahuje látky zabraňující krvácení, praskání žilek a podobně. Z vlastní zkušenosti pomáhá líp a silněji než kdejaké léky a sirupy z lékárny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to opakovaně, takže doporučuji zajít na ORL. Měla jsem s cévkou v nose podobný problém a stupňovalo se to. Potom jsem si zašla k lékaři, cévku zatavil (nic moc pocit) a od té doby mám pokoj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Zkus brát Ascorutin.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Noga

Ok, díky Fyzik, snad to bude ono.

před 3760 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek