zvedavaholka

ryba a host

Je pravda, že ryba a host třetí den smrdí ? :)

Nejlepší odpověď
iceT

Samozřejmě,u hosta je to sice jen obrazně,ale je to pravda.Zkus se k někoomu pozvat na delší dobu a uvidíš sama,jak se k tobě bude hostitel po pár dnech chovat;ono mezi návštěvou a nakvartýrováním se k někomu do bytu je dost velký rozdíl.

Další odpovědi
WeeBear

Jaja, iceT má pravdu. Stejně tak když je host u Tebe, jinak se o něj staráš první den, kdy se jako hostitelka zpravidla snažíš co nejlépe „předvést“, jinak ten třetí, kdy už chceš mít zase svůj klid.

Krakis

Tak to zkus… 🙂