Ade sanya

Rozumí někdo tomuto německému účtu?

https://www.dvag-produktinforma­tionen.de/deut­sche-bank/girokonto/zin­skonto-plus/

Napsala mi na Facebooku investiční poradkyně, když jsem se ptal na založení německého účtu, že by mi založila německy účet u Deutsche Bank. Odkaz je na jejich stránky a účet, nějaký úrokový účet plus.
Nemůže to být nějaký podvodu? Co je myšleno úrokovým účtem plus a jaký je rozdíl mezi běžným účtem?
Díky moc rády.

Odpovědi
Emefej

Zeptej se oné investiční poradkyně. Kdo jiný by ti měl poradit?

Pepa25

Nerozumím otázce: chcete německý účet, tak vám byl doporučen konkrétní spořící účet u Deutsche Bank. To mi přijde logické: pokud ho nepotřebujete na platby, vč. karty atd., tak vám nabízejí úročený spořící účet. Samozřejmě tam mají podmínky – čemu konkrétně nerozumíte?
Mimochodem, nač potřebujete účet v Německu, když nerozumíte tamním podmínkám? Nebyl by jednodušší eurový účet v nějaké české bance?

Ade sanya

Pepo, ale já nechci spořicí účet, já chci kartu a chci účet pro platby, takže uvedeny účet v odkaze je spořicí a ne běžný účet?

Pepa25

Jak píše Emefej: zeptejte se té poradkyně! Jde o nabídku pro příslušnou poradenskou společnost.