Pepe1234

Rozhoduji se tom, že půjdu zkusit VŠ ZČU-stavitelství. Máte v tomto bakalářském studiu nějaké zkušenosti?

Chtěl bych poté navazovat na magisterské studium. Bohužel neznám nikoho, kdo by měl zkušenosti s touto VŠ. Předem děkuji za odpovědi. :)

Odpovědi
da ny

Mám vůbec smysl jít studovat Vš ?

Zda máte jít studovat VŠ musíte vědět Vy a jen Vy.
Neznám Vaše schopnosti a znalosti, bakalářské studium je čtyřleté a legrace to nebude…
V našem kraji (Karlovarský) by se lépe uplatnili absolventi strojírenských oborů…
Ještě více počítačoví experti :)

Lamalam

Ta anketa se ve vztahu ke znění otázky moc nepovedla, že?