kamila44444

rozdíl mezí tréninkem a tréningem?

jaký je rozdíl mezí tréninkem a tréningem?
Doplňuji:
ne, myslela jsem tréning :) Ale jen že když to napíšu s k nebo g, tak se to nepodtrhne (jako že to není chyba) a když napíšu jiné slovenské slovo, tak už jo. Proto jsem chtěla vědět jak je mezi tím rozdíl :)

Nejlepší odpověď
quentos

krom uvedeného (viz komentář uživatele zjentek) prakticky žádný; jelikož obojí pochází z anglického „training“, slovenská verze s G má holt větší respekt k původní podobě, zatímco česká upřednostňuje podobu „piš, jak slyšíš“ (aspoň jsme uznali, že s Y by to vypadalo ale opravdu blbě).

Další odpovědi
zjentek

to první je česky, to druhé slovensky ..nemyslelas mezi tréninkem a joggingem? ,)