postcd

Rozdíl mezi jádrovým mýdlem a mýdlem „Jelen“

Prosím jaký je mezi nimi rozdíl ve složení, účinnosti, ekologickém vlivu na živ. prostředí?

Odpovědi
Front

Myslím, že je to jedno a to samé.

marci1

Jádrové mýdlo „Jelen“ je druh jádrového mýdla. Prodává se i jádrové mýdlo bez označení.

elektrikář

Mýdlo z jelenem. Byla předválečná firemní značka.Používalo se na praní než byly k mání prací prášky Vzpomínám na to z mládí strouhalo se a rozvařovalo. Později byl prášek Sam co pere sám. Byla to směs saponátu a mýdlových vloček
Doplňuji:
Mýdlo je uvařená směs tuku a sody.