Avatar uživatele
marek.29

Rozdíl mezi externím diskem WDBY8L0020BBK-EESN a WDBMWV0020BBK-EESN ???

Jaký je rozdíl mezi externím diskem WDBY8L0020BBK-EESN a mnou zakoupeným WDBMWV0020BBK-EESN ??? Viděl jsem na Youtube borce z Ameriky jak vybaluje ze zelené krabičky a mně došel v bílé takže hádám že WDBMW bude bílá a WDBY8L zelená. Ale chci se zeptat jestli disk někdo nevlastní popřípadě nezná odpověď. Jedná se o 2TB verzi
Doplňuji:
Ve skutečnosti nemáte pravdu a chtělo by to příště pozornější prostudování těch eshopů.. Rozdíl je ten, že první produkt je "My Passport" kdežto druhý (WDBMW) je "My Passport Ultra" s podstatnými vlastnostmi navíc: viz srovnání ve spodní části této stránky: http://www.wdc.com/… . I tak děkuji za snahu.

Zajímavá 0 před 2512 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
cochee

Stačilo prostudovat nabídku eshopů. Technické parametry jsou až na jeden úplně shodné, ten jediný je ten, že WDBM... je cca o 5 mm tenčí ("placatější").
Doplňuji:
No ano, ale já psal o technických parametrech, ten WD Smartware je dodaný software a o zálohování do cloudu si taky myslím, že jde o software. Například pro mě by bylo obojí naprosto nepodstatné, ještěže cenový rozdíl je minimální.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet