sunamo

Router pro vytvoření nové Wifi na druhé patro domu

Zdravím,

jaký je nejlevnější router z https://access-pointy.heureka­.cz/f:11975:203459/ který jde použít pro sdílený z jiného routeru? Dům má 2 patra, 2 nájemníky a chce se pokrýt i druhé patro. Počítam že asi všechny, ptám se než něco koupím. Díky 🙂

Odpovědi
Arne1

Proč na to chceš router ? To je přece blbost !
Na tohle potřebuješ obyčejný acces point, předpokládám, že to propojjíš kabelem.

anonym

V případě, že budete tahat od prvního routeru kabel, zvolil bych nějaký access point.
V případě, že kabel tahat nebudete, dá se použít wifi extender.

Je ale spousta okolností, na který je potřeba si dát pozor. Nemluvím jen o HW, pokud bude nájemník č. 1 mít přípojku a router přímo u sebe v bytě, může třeba router vypnout a odpojí tak i druhý byt.