Fogl

Restartovali jsme tablet a teď nejde zapnout. Co s tím?

Omlouvám se, ale píšu to přes mobil a nějak mě to zlobí, jinak děkuji

Nejlepší odpověď
Edison

A co takhle aspoň napsat značku, typ, model, OS…???

Jinak většinou pomůže dlouho, opravdu hoooodně dlouho podržet zapínací tlačítko.

Jo… a co tu otázku napsat jako člověk, hmmm???

Další odpovědi
cochee

Nastartujte tablet do bootloaderu a zvolte „smazat cache paměť“ (wipe cache), s následným obyčejným restartem. Pokud to nepomůže, nebo položka wipe cache není dostupná, bude bohužel nutno uvést tablet do továrního nastavení, rovněž přes bootloader. Přijdete o všechna uživatelská data (fotografie, videa, skladby atd.) ve vnitřním úložišti, dat na paměťové kartě by se to týkat nemělo. Vymažou se veškeré programy, natahané z příslušného „obchodu“ (Google Play?). Vymaže se uživatelský účet pro přihlášení do Googlu Je to vůbec tablet s Androidem, ano? Start do bootloaderu je nutno vygooglit pro konkrétní model tabletu, bývá to velmi často přidržení tlačítka „Volume -“ při startování zapínacím tlačítkem, ale může se lišit.

Anikitos

Pokud to nepotřebujete nutně zapnout hned, tak počkejte do zítřka a pak to zkuste znovu. Někdy si ty mršky potřebují odpočinout. :)