lukáš koči

Je možné vykonat opravnou zkoušku, když mám jen jednu pětku, nebo i tři pětky?

předem děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Opravnou zkoušku, tedy reparát, budete skládat konem srpna, pokud vám ji pedagogická porada schválí. Komisionální zkouška nemusí být jen psaná, ale i ústní, záleží na předmětu.

„Žák, který na konci druhého pololetí neprospěl nejvýše ze 2 povinných předmětů, koná z těchto předmětů opravnou zkoušku nejpozději do konce příslušného školního roku,“

Pokud máte 3 pětky, tak jste propadl.

http://zakony-online.cz/?s122&q1­22=69

Proč se nezeptáte ve škole, jak to s vámi bude dál?