Natalka2010

Rekord v crossy road ?

Jaký je váš rekord v crossy road??? A jaký je vlastně největší rekord na světě v této hře ? Můj rekord je 158 tak mě zajímá jaký máte vy a jak jsem daleko od toho největšího (ale určitě hodně) děkuju za odpovědi. ;)

Odpovědi
IT

Ahoj, na YouTube máš spoustu rekordů. Z rychlého hledání jsem našel nejvíc 1175 – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=XVaxZ5jLi­jA

Osobně jsem této hře moc nepropadl. Kamarádovi se ale myslím podařilo něco málo přes 200…

jirinka001

Já jsem dala 256 a už to asi nepřekonám :D