BENYTA

Rekolaudace z důvodu změny čísla evidenčního na popisné.

Vyplním formulář a prý potřebuji PASPORT či co, poslouchala jsem kolenem,něco jako projekt.Pomozte!
Doplňuji:
Díky dr.Axlovi a vzkazuji – kontakt mi dát nechtěli,že prý nikoho neprotěžují.A musí ten, kdo PASPORT zpracuje mít titul architekta, nebo stačí třeba stavební průmyslovka? Samozřejmě mi jde o cenu:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Pasport je slangový stavařský výraz pro zakreslení stávajícího stavu nebo inventarizaci zařizovacích předmětů a ostatního vybavení v dané nemovitosti.
Ve tvém případě zřejmě potřebují půdorysy jednotlivých podlaží se zakreslením inženýrských sítí a ostatního TZB (technická zařízení budov).
Tohle stejně může provést jenom projektant stavař s příslušnou autorizací a ten už si poradí.
Obvykle mívají na stavebních úřadech i odkazy na místní profíky.
Doplňuji:
Autorizace není podmíněna titulem, ale odborností a splněním podmínek pro projektování, takže staší ÚSO vzdělání.
Nevím v jakém regionu bydlíte, ale na netu je široká nabídka, stačí vyhledat.

bolak

Odpověď uživatele Dr. Axl byla dobodávana podvodně, palec byl od uživatelky ocko byl přidělen více jak rok od zadání otázky. V době vložení odpovědi zde ocko ještě nebyla ani zaregistrována.

Děkujeme za pozornost 🙂

BENYTA

Ještě jednou dík, budu to podávat na stavební úřad Rakovník,snad někoho seženu!