co to je pasport?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nemusí to být jen cestovní pas, ale říká se tak i průvodce zboží. Jsou zde uvedeny veškeré identifikační znaky zboží, které se přepravuje.

Další odpovědi
pondělí

česky se tomu říká cestovní pas......
asi to máte s ruštiny

Bumbes

Na základě zkušeností lze definovat výraz digitální zpracování různorodých informací jediným slovem – pasport, předmětem pasportizace mohou být jakékoliv vstupní informace.
http://www.gis­tech.cz/?c=pas­porty

například:
pasporty komunikací (včetně dopravního značení), zeleně, cyklostezek, veřejné dopravy ve městě, veřejného osvětlení, dětských hřišť atd.