allayne

Rejstřík obchodu a živnosti – znáte?

Přišla mi složenka na určitou platbu od jedné společnosti s jakýmsi podivným zápisem do rejstříku obchodu a živnosti, je to podvod či co? Máte s tím někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
atriplex

Nic neplať. Nelze říct, zda je to podvod či nikoliv, ale existuje plno jiných stránek, kde je tvá firma dohledatelná zdarma s těmi samými údaji. Složenku vem a velmi pečlivě ji spal!