ondrejz

Redukce cinch na 3,5mm jack

Dobrý den,
prosím o pomoc s výběrem vhodné redukce. Potřebuji ke starší televizi s absencí 3,5mm jacku připojit sluchátka. Kterou redukci z cinch na 3,5mm jack zvolit? Byla by vhodná tato redukce ? Přikládám také foto konektorů TV.

Předem děkuji

Odpovědi
brillant

Ano, do televize do výstupu dáte červený a bílý kablík a následně do jacku zapojíte sluchátka.

Dochy

Bacha, ten konektor na fotce je nadepsán jako IN, tzn. vstup. Podle všeho tím půjde dostat signál do telky, ale ne z telky do sluchátek.

Hanima Ali

Naprosto souhlasím s vašimi komentáři Dochy a Geometry Dash Subzero. Nepřipojuje se z televizoru k náhlavní soupravě.