Avatar uživatele
anonym

rada z kuchyne

co je presne receno,kdyz se rekne mascarpone,co je to presne za vyrobek ktery se pouziva v kuchyni k vareni???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5318 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kadely

Jedná se o jemný smetanový krém, původem z Itálie, který by se snad dal při troše shovívavosti nahradit českým výrobkem neutrální chuti.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Je to tak, to mohu jen potvrdit. Já jsem si titan přála docela dlouho, ale nikde jsem nenašla sadu, co by mi vyhovovala. Na tom zgastro se super výběr. Vybrala jsem bez váhání.

před 1037 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Koupila jsem si tuto sadu https://www.zgas­tro.cz/indukcni-titanove-nadobi/53-sada-4ks-indukcniho-titanoveho-nadobi-i201-i241-i243-288.html. Máme doma indukci, čili jsem volila tohle :)

před 1419 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Hele a ten titan se dá použít i na indukci?

před 1427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Koukala jsem se na ten web. Jaké to nádobí sis tam koupila?

před 1527 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, podívej se na tento web https://www.zgas­tro.cz/3-titanove-nadobi. Tam mají senzační nabídku. Asi tu největší. Jinde jsem takovou nabídku nenašla a to jsem titanové nádobí hledala dost…

před 1528 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jojo, já jsem dřív vařila v nerezu a šílený… Plastový uši, co se pálily a smrděly, do toho se vše připalovalo, nešlo to umýt… No, hrůza.

před 1036 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, já si myslím, že obecně je titanové nádobí nejkvalitnější, co v kuchyni můžeš mít. Sama je mám a jsem nadšená. Perfektní údržba, skvěle se v nich vaří a hlavně je kvalitní. Jinak Zgastro je podle mě nejlepší obchod na to titanový nádobí. Nikde jinde jsem neviděla takovou nabídku.

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ahojky holky, mám dotaz… Sháním sadu titanového nádobí. Stačí 4 dílná. Jsme tříčlenná rodinka a tohle postačí. Prý je v nich perfektní vaření. Co soudíte vy? A kde koupím kvalitní titanové nádobí?

před 1559 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek