rada z kuchyne

co je presne receno,kdyz se rekne mascarpone,co je to presne za vyrobek ktery se pouziva v kuchyni k vareni???

Nejlepší odpověď
kadely

Jedná se o jemný smetanový krém, původem z Itálie, který by se snad dal při troše shovívavosti nahradit českým výrobkem neutrální chuti.

SuzanKa

Je to tak, to mohu jen potvrdit. Já jsem si titan přála docela dlouho, ale nikde jsem nenašla sadu, co by mi vyhovovala. Na tom zgastro se super výběr. Vybrala jsem bez váhání.

Sonka Pop

Koupila jsem si tuto sadu https://www.zgas­tro.cz/indukcni-titanove-nadobi/53-sada-4ks-indukcniho-titanoveho-nadobi-i201-i241-i243-288.html. Máme doma indukci, čili jsem volila tohle :)

XenieRo

Hele a ten titan se dá použít i na indukci?

SuzanKa

Koukala jsem se na ten web. Jaké to nádobí sis tam koupila?

Pajka.111

Ahoj, podívej se na tento web https://www.zgas­tro.cz/3-titanove-nadobi. Tam mají senzační nabídku. Asi tu největší. Jinde jsem takovou nabídku nenašla a to jsem titanové nádobí hledala dost…

SuzanKa

Jojo, já jsem dřív vařila v nerezu a šílený… Plastový uši, co se pálily a smrděly, do toho se vše připalovalo, nešlo to umýt… No, hrůza.

Sonka Pop

Ahoj, já si myslím, že obecně je titanové nádobí nejkvalitnější, co v kuchyni můžeš mít. Sama je mám a jsem nadšená. Perfektní údržba, skvěle se v nich vaří a hlavně je kvalitní. Jinak Zgastro je podle mě nejlepší obchod na to titanový nádobí. Nikde jinde jsem neviděla takovou nabídku.

XenieRo

Ahojky holky, mám dotaz… Sháním sadu titanového nádobí. Stačí 4 dílná. Jsme tříčlenná rodinka a tohle postačí. Prý je v nich perfektní vaření. Co soudíte vy? A kde koupím kvalitní titanové nádobí?