22aa

Půjde ripovat DVD, které je nahrané z DVD comba?

Dobrý den.
Mám ještě 1 dotaz.
Prosil bych nevíte jestli digitalizované dvd z dvd komba půjde kopírovat na pc.
Chtěl bych hlavně to dát na google drive pro sebe nebo do mobilu či mp4 přehrávače.
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
postcd

Asi bych zadal typ/model daného DVD rekordéru do vyhledávače a k tomu přidal slova jako: computer RIP how to
Jinak pokud to jde přehrávat na počítači, tak bych očekával že ten obraz půjde také nahrát (asi jsou pro to speciální aplikace). Přinejhorším nahrát tak, že při přehrávání v PC budu nahrávat obraz programem pro snímání obrazovky počítače (říká se tomu screen recorder).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Děkuji za odpověd.
Já si jednou pamatuji že jsem screen recorder používal na nahrání tutoriálů how to nebo herních gameplayů z apple iigs. A pak to nahrával na dailymotion.