mirda69

Psychicka panika

Zdravim,,byl jsem parkrat hospitalizovanej na PL-deprese stresi atd,předloni jsem dostal psychic.paniku,opět hospital,zajimalo by mě, jestli se to nebude opakovat,mam strach a nepřeji to zažit,paniku, nikomu. Prašky beru,děkuji.

Nejlepší odpověď
nature

Ahoj, moc bych Vám přála aby se to neopakovalo. Měla jsem psychické potíže a paní doktorka mi doporučila úžasnou knížku. Jmenuje se CESTA, napsala ji BRANDON BAYS. Obsahuje návod jak se zbavit různých problémů a začít žít lepší život. Doporučuju začít číst co nejdřív a přeju hodně úspěchu na Vaší cestě ke zdraví!