Bobr1961

Jak na psychické problémy?

Zdravím,mám problém se svojí psychikou,mám totiž několik problémů které už nezvládám řešit,dokonce jsem i uvažoval o sebevraždě.Jde o problém s přítelkyní,v za­městnáni a mám i finanční problémy.Nejhorší je,že najít pomoc u psychologa je velký problém,protože jsou zde v Liberci dost vytížení.Jsem totálně vyšťavenej a nevím jak dál.Nechci to řešit práškama ani alkoholem,kdo mi poradí?Děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Jediné řešení je navštívit svého praktického lékaře a ten Tě už nasměruje k psychiatrovi. Pokud máš větší psychické problémy, je lépe to konzultovat s psychiatrem, než s psychologem. Řeš to ovšem okamžitě.

Další odpovědi
Banán88

priteli.. musel bys byt konkretnejsi a to asi nechces.. takze vic nez psychouse ti neporadim..