pšeničný šrot kde se dá koupit

Nejlepší odpověď
panenka

Koupit ho můžeš v zahradnictví nebo si ho můžeš objednat zde v odkaze.
http://www.pro­baits.cz/14,0,Par­tikly-a-sypke-hmoty-baleni-1kg.html

Další odpovědi
annas

Nemáte někde v blízkosti mlýn? Já chodím tam nejen pro šrot, ale i pro obilní klíčky a mouku.

Anmara

záleží na množství a na účelu použití. jinde se kupuje krmivo pro zvířata (prodejny a výrobny krmných směsí pro hospodářská zvířata (VKS), zemědělské zásobování a nákup (ZZN), zemědělské podniky, soukromí zemědělci apod.), jinde pro potravinářské účely (pekárny, obchody se zdravou výživou)

ReHu

Nevím, odkud jsi, ale u nás ho mají v prodejně s krmivy pro zvířata.