yerboi

Napsal Erich Maria Remarque nějaké drama?

Nebo psal jenom epiky? Děkuji

Nověji se uvádí členění literárních druhů: próza, poezie, drama. Přece i drama či poezie mohou být lyrické i epické.

Psal Erich Maria Remarque nějáké drama?

Nejlepší odpověď
annas

Drama jen nepsal, ale dokonce napsal.

V tom je rozdíl, když něco psal, neznamená to, že dílo dokončil, tedy napsal.

Je to velmi jednoduchá otázka, na niž je snadné najít odpověď.

Dodržuji pravidla, že školní úkoly jsou důvodem k nahlášení celé otázky.

Proto jen poradím, ale úkol nevypracuji, tedy název nevyhledám.

Je velmi snadné napsat E. M. R do Google a hned v prvním odkazu se dovědět název dramatu.

Ale musíte dojít na konec stránky.

.

Další odpovědi
Kelt

Tak blíží se škola. Podívej se na český jazyk i na literaturu. Ve slově nějaké se píše krátké a. A určitě najdeš potřebné informace na vyhledávači.

Kepler

Divadelní hra Poslední stanice (1956) – O bombardování Berlína.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Erich_Mari­a_Remarque#Di­vadeln%C3%AD_hra

anonym

Napsal. Jedná se o drama Poslední stanice, v originále Die letzte Station. Jinak psal zejména epiku (romány).

Vaše otázka je v pořádku, od toho jsou zde Odpovědi.cz, nenechte se odradit.

Zdroj: https://de.wi­kipedia.org/wi­ki/Erich_Mari­a_Remarque

yerboi

Jako bych to už sám nezkoušel vyhledat. Ne, pořád nevím. Doufám, že jste měli dobrý pocit někoho opravovat alespoň.

annas

Jméno Erich Maria Remarque napište do Gootle a hned v prvním odkazu najdete i jeho drama.

Totiž zde u školních úkolů jen poradíme.

Nejde o opravování, ale také o správné vyjadřování. Epika je i poezie.

yerboi

Jen proto, že to vidíte vy, neznamená, že to uvidím já. Odpověď jsem zkoušel hledat a nenašel.

annas

Není nic jednoduššího, než jsem napsala, V

Vložit E.M.R /vypsat) do vyhledávače a hned v 1. odkazu je o něm povídání.

Ale musíte dojít na konec článku, kde je název uvedený.

anonym

Odpověděl jsem Vám, ale zdejší uživatelky mou odpověď zcenzurovaly. Omlouvám se.

yerboi

Napsal jste Stanice na obzoru mám pocit, děkuji Vám. Nechápu proč to zcenzurovaly, asi chtějí abych přišel na odpověď sám. Jméno této stránky je ironické.

annas

Jak jsem psala. Porušením kodexu je vypracování školních úkolů.

Přece vždy nemůžete spoléhat na jiné, zvláště, když je snadné odpověď vyhledat.

Proto nepište o cenzuře.

anonym

Poslední stanice. Přijít na odpověď sám je správné, ale v tomto případě je liché neustále odkazovat na Google. Podle tohoto klíče lze poslat na google každého.

Zatím, kde jsem byl na poradnách, neplnily poslání, protože docházelo ke skrývání a osobním animozitám. Mám pocit, že české poradny nejsou stále na takové úrovni. Snad je to tu jiné.

annas

Jens,

mohla jsem napsat název, ale dodržuji pravidla, která zřejmě ještě neznáte.

Když dotyčný uměl vložil otázku na Odpovědi, je těžké ji napsat do vyhledávače?

Zřejmě nepřečetl celý text z odkazu, drama je až na konci.

anonym

Kodex jsem četl, neporušil jsem ho. Otázka nebyla hádankou, či zadáním. Autor se ptal ze zajímavosti, zda někdo zainteresovaný může poradit titul.

Zadání je rozbor, charakteristika, detail díla.

annas

Kategorie otázky, škola. Přečetl jste si důvody nahlášení otázky? I to je součástí kodexu,
Je to dotaz do školy, protože R. drama se často neuvádí. Ale podle stylizace je vidět, že se tazatel příliš v pojmech neorientuje.

Rozhodnutí je na adminovi.

anonym

Přečetl, nelíbí se mi, že mne podceňujete. Mám jiný názor, doufám, že admin mi dá za pravdu. Spíš mi najděte odkaz, kde se píše, že zlatí uživatelé mohou mazat odpovědi a otázky.

annas

Maže jen admin, ten má konečné slovo.

Zlatí či stříbrní jen skrývají otázky či odpovědi. V tom je rozdíl. Je to už hodně dlouho, kdy byla tato pravomoc skrývání otázek byka udšlena. bylo to napsané pod žebříčkem uživatelů.

Od kdy to platí, na to se zeptejte admina.

Myslíte, že je vhodné vyrpacovávat úkoly školákům, když je něco snadné najít v prvním odkazu na netu. Je třeba nejen se umět správně vyjadřovat, ale i číst v odkazech.

yerboi

Aha děkuji, já osobně chodím na anglicky mluvící poradny.. Tam lidé nejsou tak narcistický jako u českých. Např. Reddit

led

„Děkuji“ zní lépe.

anonym

A za co by měl uživatel děkovat, když mu nebyla poskytnuta odpověď? Pak lze každého posílat na google.

led

Boli vložené 2 odpovede.

anonym

Ale autorovi otázky nepomohly.

RyuzakiKate

No, když to vezmu podle sebe, tak sem plácnu otázku, kterou opravdu nelze dohledat, nebo se prameny nechutně rozchází. Anebo když mě čistě zajímá, jak nějaké věci vnímají ostatní.