Mih4ker

Průkaz totožnosti do 15 let

Existuje nějaký oficiální průkaz totožnosti pro děti například pokud mám 13-ti letého syna tak aby mohl přebírat zásilky

Odpovědi
mj81

Jako doklad totožnosti se dá použít také cestovní pas, ten je postavený na stejnou úroveň občanskému průkazu.

Džanička

Průkaz totožnosti může být i kartička zdravotní pojištovny,nebo rodný list,ale pas je určitě nejlepší.Myslím si že nezletilé dítě do 18 let,zásilky přebírat nemůže(teda hlavně ty finanční),a pokud ano tak to určite chce sepsat plnou moc,že Vy sama chcete aby syn zásilky ve Vaší nepřítomnosti přebíral.Zkuste se zeptat na poště,tam Vám určite poradí,určitě mají i svůj vlastní tiskopis.