Avatar uživatele
Mirna

Poradíte s provozem s. r. o,. kterou jsem založila? Chci vytvořit nějaký „manuál“ pro její činnost. Více v doplnění.

Poradíte s provozem s. r. o,. kterou jsem založila? Chci vytvořit nějaký „manuál“ pro její činnost. Více v doplnění.

Finance a podnikání – Podnikání

Dobry den, rada bych se zeptala na veci ohledne provozu s.r.o. .Jde mi o to, ze jsem nyni zalozila s.r.o., ktera ma zatim pouze 2 jednatele a rada bych chtela vytvorit nejaky „manual – navod " pro provoz s.r.o. Zjistit jake jsou povinne naklady na provoz, co je nutne vse k s.r.o. evidovat…. ucetni, kdy se vyplaci prvni minimalni mzda atd. Jestli jiz existuje nejaky takovy "manul“ tak bych Vas poprosila o blizsi informace. Dekuji. Veronika

Provoz s.r.o. / manual

vtipný :(

Změnila jste otázku, doplnila něco jiného bez kontextu.

Doplnění.

Už žádnou nemam

Fakt vtipný :(

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1422 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jediné co mohu říct je, že jsi to měla vědět dřív, než jsi s.r.o. zakládala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Existují stránky pro začínající podnikatele. Hledej.Ale zdá se mi, že postupuješ tak nějak odzadu…

Tak například i já vím, že mzda se vyplácí

  • pokud máš zaměstnance
  • v řádném výplatním termínu (nebo v toleranci dle zákona, standardně tuším do konce následujícího kalendářního měsíce po odměňovaném kalendářním měsíci)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Na co by se měl připravit podnikatel OSVČ, který si založí s. r. o.:

Zdroj: https://portal­.pohoda.cz/pro-podnikatele/chci-zacit-podnikat/jak-zacit-podnikat-jako-pravnicka-osoba/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ty jsi založila firmu a chceš po nás know how? Na tom to všechno leží a běží a to ví jen pár vyvolených. Budovy, náklady, suroviny a další věci, to vše bys měla mít teoreticky propočtené, abys jeden den poklepala na základní kámen, druhý den přestřihla pásku na zahájení výroby, a další den je celý svět zaplaven tvými výrobky. Ale takto to vypadá, že máš velké výrobní haly, ale prázdné, bez zařízení, bez lidí, pár zaměstnanců, které nemáš z čeho platit, protože nikdo nemá co vyrábět. A asi máš i prázdnou hlavu bez nápadu. To bude drahé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání