Mirna

Poradíte s provozem s. r. o,. kterou jsem založila? Chci vytvořit nějaký „manuál“ pro její činnost. Více v doplnění.

Finance a podnikání – Podnikání

Dobry den, rada bych se zeptala na veci ohledne provozu s.r.o. .Jde mi o to, ze jsem nyni zalozila s.r.o., ktera ma zatim pouze 2 jednatele a rada bych chtela vytvorit nejaky „manual – navod " pro provoz s.r.o. Zjistit jake jsou povinne naklady na provoz, co je nutne vse k s.r.o. evidovat…. ucetni, kdy se vyplaci prvni minimalni mzda atd. Jestli jiz existuje nejaky takovy "manul“ tak bych Vas poprosila o blizsi informace. Dekuji. Veronika

Provoz s.r.o. / manual

vtipný :(

Změnila jste otázku, doplnila něco jiného bez kontextu.

Doplnění.

Už žádnou nemam

Fakt vtipný :(

Nejlepší odpověď
mosoj

Jediné co mohu říct je, že jsi to měla vědět dřív, než jsi s.r.o. zakládala.

Další odpovědi
Dochy

Existují stránky pro začínající podnikatele. Hledej.Ale zdá se mi, že postupuješ tak nějak odzadu…

Tak například i já vím, že mzda se vyplácí

  • pokud máš zaměstnance
  • v řádném výplatním termínu (nebo v toleranci dle zákona, standardně tuším do konce následujícího kalendářního měsíce po odměňovaném kalendářním měsíci)

Pepa25

Na co by se měl připravit podnikatel OSVČ, který si založí s. r. o.:

Zdroj: https://portal­.pohoda.cz/pro-podnikatele/chci-zacit-podnikat/jak-zacit-podnikat-jako-pravnicka-osoba/

Kelt

Ty jsi založila firmu a chceš po nás know how? Na tom to všechno leží a běží a to ví jen pár vyvolených. Budovy, náklady, suroviny a další věci, to vše bys měla mít teoreticky propočtené, abys jeden den poklepala na základní kámen, druhý den přestřihla pásku na zahájení výroby, a další den je celý svět zaplaven tvými výrobky. Ale takto to vypadá, že máš velké výrobní haly, ale prázdné, bez zařízení, bez lidí, pár zaměstnanců, které nemáš z čeho platit, protože nikdo nemá co vyrábět. A asi máš i prázdnou hlavu bez nápadu. To bude drahé.