Avatar uživatele
jantar

Provident mě nechce napsat písemně, že tu smlouvu na půjčku nemaj,já prý mám napsat čestné prohlášení,mě to rozum nebere

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4710 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Podstatné je, jakým způsobem vás kontaktovali a odkud čerpali vaše kontaktní údaje. Pokud vám přišla jen SMS, tak je pravděpodobné, že vaše mobilní číslo měl původně nějaký jejich klient anebo se jedná o prostý omyl lidského faktoru (při úmyslném by se už jednalo o podvodné jednání za účelem bezdůvodného obohacení).
Jinak souhlasím s doporučením o právní konzultaci, přičemž není nutné platit advokáta, stačí se mailem obrátit na Sdružení na ochranu spotřebitelů (SOS). Kontakt mají na jejich webovkách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Hlavně se nenechte zblbnout,a nic jim nepište,ani nedávejte.Povinost něco prokazovat je na straně „věřitele“.Když nedají pokoj,vyplatí se porada s právníkem,i když to něco stojí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hykam

Když vám Provident nechce napsat písemně,že tu smlouvu nemají, tak jim řekněte, že dokud vám to písemně nedají , tak vy jim žádné čestné prohlášení také dávat nebudete. Nebo jim dejte čestné prohlášení po tel. tak jako to udělali oni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek