jantar

Provident mě nechce napsat písemně, že tu smlouvu na půjčku nemaj,já prý mám napsat čestné prohlášení,mě to rozum nebere

Nejlepší odpověď
anonym

Podstatné je, jakým způsobem vás kontaktovali a odkud čerpali vaše kontaktní údaje. Pokud vám přišla jen SMS, tak je pravděpodobné, že vaše mobilní číslo měl původně nějaký jejich klient anebo se jedná o prostý omyl lidského faktoru (při úmyslném by se už jednalo o podvodné jednání za účelem bezdůvodného obohacení).
Jinak souhlasím s doporučením o právní konzultaci, přičemž není nutné platit advokáta, stačí se mailem obrátit na Sdružení na ochranu spotřebitelů (SOS). Kontakt mají na jejich webovkách.

Další odpovědi
tom004

Hlavně se nenechte zblbnout,a nic jim nepište,ani nedávejte.Povinost něco prokazovat je na straně „věřitele“.Když nedají pokoj,vyplatí se porada s právníkem,i když to něco stojí.

Hykam

Když vám Provident nechce napsat písemně,že tu smlouvu nemají, tak jim řekněte, že dokud vám to písemně nedají , tak vy jim žádné čestné prohlášení také dávat nebudete. Nebo jim dejte čestné prohlášení po tel. tak jako to udělali oni.