Avatar uživatele
Eva1503

Nevíte, jak se na tetování na ruce dívá ředitel? Mají spolužácí pravdu?

Prosím vás.Budu mít tetování na zapěstí a je mi 15let moji rodiče to ví že budu mít tetování ale kamarádi mi říkali že

Náš ředitel kdyby vyděl to tetování tak muže zavolat na sociálku a že můžu mít problém tak sem se chtěla zeptat jestli o tom něco nevíte.Děkuji

Nevložila jste otázku, navíc informace jsou zmatené.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 2011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Nevíme. Sice si myslím, že do toho nikomu nic není (kromě rodičů), ale kdo ví, jaké jsou místní podmínky (třeba školní řád).

Ředitel se dívá očima. I na tetování. Někdy přes brýle, někdy může přivřít, nebo zcela zavřít jedno oko.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… mám sice na tetování stejný názor, jako váš ředitel, a nejen to: ale oba dva s tím nic neuděláme …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud to rodiče schválí, tak problém nebude. Souhlas rodičů by měl chtít i tatér.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

A to tetování nejde umístit jinam, že by nebylo vidět na první pohled?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Pokud je pravda to, co tvrdí článek ve zdroji, tj. že legálně se může dát člověk tetovat již od 14 let. Pak není co řešit, potetuj si třeba celou makovici, ředitel má smůlu.

Zdroj: https://www.a­haonline.cz/cla­nek/musite-vedet/94007/novy-obcansky-zakonik-tetovani-bez-souhlasu-rodicu-od-14-let.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jak se na tetování dívá ředitel tvé školy,
se z pochopitelných důvodů můžeš dozvědět pouze od něj.

Problém s tetováním bys mohla mít, pokud
bys jím propagovala něco, co propagovat nesmíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

No to přece nemůžeme vědět, jak se na tetování dívá váš ředitel, ale pokud uvydí, jak ovládáš ČJ, tak z tetování asi mít radost nebude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Terry,
uvYdí? Ale nic si z toho neděljte, v mých výhradách
k češtině se také „daří“ překlepům…

před 2010 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek