Galax

Prosím rychle… ulomený „pin“ na socketu 775… jak ho opravit????

Dobrý den, koupil jsem si v alze bazarovou desku se socketem 775… zjistil jsem, že na jednom pinu na socketu chybí taková ta zlatá „korunka“… šel jsem desku vrátit, ale řekli mi že je to mechanicky poškozeno a že to je neopravitelné ( a za 5 min na to mi řekli že ta oprava stojí víc než nová deska). Tak se chci zeptat, dá se nějak udělat aby ten pin alespoň vypadal jako že tam ta korunka nechybí??? nebo dalo by se s tím vůbec něco udělat???? díky tomu mi nejde integrovaná grafika s vga portem..... Deska je: ASROCK G31M-GS R2.0… a opravdu nechci vyhodit 1000 kč z okna… děkuji… Předem upozorňuji že já tu " korunku " neulomil… jsem si tím na 100% jistý!!!

Nejlepší odpověď
Hlada

Nedávno někdo řešil na fóru CzT ulomený pin na procesoru a nakonec mu ho opravili ve zlatnictví. Co to zkusit tam?

Další odpovědi
RomanP

To je riziko obchodu, Alza je na stejné úrovni jak Aukro.Pokud chcete peníze zpět běžte to reklamovat do Alzy a přiveďte si tam i TV NovU