karikaki

Poradíte mi, jaká či která hra je nejlepší pro vyučování anglickému jazyku pro děti ve věku 10 let?

Prosím poraďte mi jaká hra je nejlepší pro vyučování anglického jazyka pro děti 10 let?

Nejlepší odpověď
quentos

Nelze říci. Kdyby byla jedna hra nejlepší, výrobci ostatních by to mohli zabalit.
Každá hra je zaměřená na něco jiného – existují hry na procvičování slovíček, jiné zase na tvorbu vět, ještě jiné na plynulý ústní projev. Záleží na tom, co konkrétně chcete procvičovat.