metlisa

Prosím poradíte, k jakému/kterému lékaři s častou křečí ve svalech?

Prosím Vás, přímo nějakého odborníka. Obvoďačka mě poslala do háje, že to nic není, ale brání mi to ve sportu, který aktivně dělám, tudíž bych to chtěla pořešit s odborníkem.

Nejlepší odpověď
dubraro

Ze všeho nejdřív bych zkusil brát hořčík. Nedostatek hořčíku je častou příčinou křečí.

Další odpovědi
gecco

K praktickému (obvoďákovi) – ten ti buďto pomůže přímo, nebo tě nasměruje dál podle přesnějšího určení tvých potíží…
😉

zjentek

Nemusí to být lékař. Poradí ti libovolný, ale znalý fyzioterapeut.
V lepším případě potíže přímo odstraní!

Anemone

Určitě k obvoďačce, měla by Vás poslat na nejrůznější vyšetření. Příčinou může být i neurologické onemocnění, onemocnění ledvin, štítné žlázy, hormonální nerovnováha, diabetes, hypoglykémie, anémie a další…

da ny

Nedostatek údajů… :(
Zkuste toto (lékárna):
https://www.slim­bee.cz/3332658-dologran-grn-100g-natur
Pokud po nějakém čase užívání křeče nezmizí, změňte lékaře,
nejdříve prostudujte toto:
http://cs.medi­xa.org/prizna­ky/svalove-krece

ivzez

Pokud aktivně sportujete,
měl by být jako první na řadě sportovní lékař,
jinak praktický lékař.

Jděte k praktocké lékařce znovu a trvejte na tom,
aby Vás poslala na potřebná vyšetření.
Případně nechotnou lékařku změňte…

bububabu

Trpím obrovskými křečemi, pomohla mi až interní lékařka, na předpis mi napsala Magnosolv, protože ty běžně prodejné výrobky s hořčíkem jsou strašně slabé a k ničemu. Jsem naprosto spokojená.