Galax

PROSÍM O POMOC (RYCHLE)- nějaká vada… jak to vyřešit???

Dobrý den, dnes jsem čistil grafickou kartu… vyndal jsem jí z pc, poté vyčistil větráčky… a poté zpět vrátil na své místo..... problém ale je ten, že když zapnu pc tak se mi nezapne monitor… a když poté monitor restartuji tak píše no signal..... nevím co s tím…chlazení grafiky, které jsem čistil běží normálně… akorát nejde tedy ten monitor..... doufám že to bude nějaká banalita..... nemám peníze na novou grafárnu

jinak kontroloval jsem kabel od monitoru a je zapojený pevně a je jak má být..... tak nevím… prosím o radu… díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Je správně zasunuta grafická karta ve slotu? Zkuste ji vyjmout a znova zasunout.

Máš zapnuté napájení grafické karty ?

Čistil jsi ji antistatickým štětcem a VLHKÝM hadříkem v DESTILOVANÉ vodě (z vodovodu dělá vodivé můstky, které ji zkratují a zničí se) ?

Další odpovědi
arygnoc

no jo, aktivita se někdy nevyplácí.

pokud nepomůže vynětí a znovu zasunutí karty, postupovat následovně (další krok učinit, pokud předchozí nefunguje):

  • zkontrolovat napájení karty.
  • zkontrolovat chlazení karty.
  • zkusit jinej monitor.
  • znovu kartu vyčistit, resp. nechat vyčistit (ODBORNĚ!!!) a případně i otestovat.
  • koupit kartu novou (jiné asi prostě nezbude).