Andělé

Prosím,nevíte někdo,na jakých stránkách je didaktický test z češtiny z pondělní maturity?Nemůžu ho nikde najít.Děkuji:-)

Doplňuji:
V pondělí jsme psali didakt.test z češtiny,dnes z matematiky a pan učitel češtiny nám dnes po matice řekl,že ho najdeme na stránkách Novinky.cz,at si ho pekontrolujeme,ale je pravda,že jsem ho tam nikde nenašla.Je možné,že se p.učitel spletl.Děkuji za odpoved:-)

Nejlepší odpověď
annas

Slyšela jsem v rozhlase, že test na internetu nebude, protože v příštím roce se mohou podobné otázky opakovat. Prý aby to neměli další maturanti snazší.

Za jakékoliv zveřejnění hrozí vysoké pokuty.
Doplňuji:
Ještě přidávám, že se test na chvíli někde objevil, ale CERMAT ho stáhl a podal žalobu..

Další odpovědi
Valky

Já to viděla na uloz.to…