Ice man

Prosím nevíte někdo jak bych vypnul počítač?děkuji za rychlost.

Nejlepší odpověď
Bedy

Vypnout počítač můžete přes Start-Vypnout nebo krátce stiskněte tlačítko napájení (ten knoflík kterým počítač zapínáte) a on by se měl standardně vypnout nebo se zeptat, zda-li chcete počítač vypnout, restartovat, hibernovat či se jen odhlásit.

Pak eixstují i automatické vypínače počítače, stačí si zadat dobu, za kteoru PC vypnout a po té době se vypne. Takový program je například WinSnap.

Další odpovědi
huxa

jak vypnul? S prominutím, ale to jsi takový počítačový negramota, že nevíš, jak jej vypnout, nebo se seknul? Lze to udělat jako se vším-vypojit ze zásuvky.

Fantom Nasty

No víš je to „strašně těžký“ kliknki na START-to je na liště,nebo na klávesnici!Kdyby jsi chtěl vědet jak počítač zapnout,tak to je ještě „težší“ než ho vypnout!..-Jen klikneš na tlačítko POWER.

jirkajirka

Bude to asi legrace,protože kdyby se počítač sekl tak by nemohl napsat dotaz.Jestli ná počítaču několik taby to určitě věděl

honza19hk

když víš jak ho zapnout tak určitě víš i jak ho vypnout.